www.ewf-e-fed.pun.pl

Najlepszy E-fed

Ogłoszenie

Prosimy o przeczytanie regulaminu!

#1 2009-08-10 07:45:00

Kane

Administrator

Punktów :   

Ring

Piszcie to co wasz wrestler mówi na ringu.

Offline

 

#2 2010-07-23 14:29:52

 mlody293

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ring

Theme Miza

Do Extreme Wrestling Federation zawital AWESOME The Miz! Po zdobyciu wszystkich interesujach mnie pasow w WWE przyszedlem tutaj aby powiekszyc swoje osiagniecia. Jednak widze ze nie ma tutaj chetnych do rywalizowania ze mna. HAHAHAHA. Przeciez wiadomo ze kazdy sie mnie boi bo jestem najlepszy w ringu ze wszystkich wrestlerow swiata..

Miz bierze kartke i czyta

Przeczytam wam moje wspaniale osiagniecia:
WWE United States Champion, World Tag Team Champion, WWE Unified Tag Team Champion, Slammy Award dla najlepszego Tag Teamu, i tak dalej... Duzo czasu by zajelo gdybym przeczytal wszystkie moje sukcesy. Nie ma kandydatow do walki ze mna???Jak nie to mozecie mi dac od razu jeden z pasow.

Rzuca mikrofon i zchodzi z ringu

Offline

 

#3 2010-12-18 15:43:34

 xCzyżux

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ring

http://2.bp.blogspot.com/_kmIHGDi2Lss/TQnQcAtTb5I/AAAAAAAABVo/pDgsAWBqJzk/s400/Daniel-Bryan-Nxt-Superstar-1.jpg
*Rozbrzmiewa muzyka Daniela, publiczność zaczyna krzyczeć. Po chwili Bryan wychodzi na rampę i w drodze do ringu przybija piątki fanom. Wchodzi na ring, announcer daje mu mikrofon i zaczyna mówić*
Witam ! American Dragon przybył do EWF ! Mam dla Was świetną wiadomość, mianowicie... Zostanę tu na dłużej ! Widzę, że przyszło tu już trochę gwiazd z WWE m.in. Miz, ach Miz, gdzie Ty się pchasz ? Wszyscy w WWE już Cie mieli dość, odszedłeś i ratingi WWE poszły w górę. Hahaha. Ale teraz znowu będziesz ciągnął tą federacje na dno. Chciałbym stoczyć z Tobą walkę na najbliższej gali. Poczujesz moc LeBell Lock'a jak w WWE ! Będziesz kwiczał i czuł jak ścięgna puszczają, ale ja i tak nie puszczę, dopóki nie odklepiesz. I wiedz, że nikt się Ciebie nie boi, przynajmniej ja, zniszczę Cię ! Rozumiesz ? Czy mam mówić wolniej ? Szykuj się na pierwszą przegraną walkę w EWF ! Zaraz pójdę do Gm'a i poproszę o walkę z Tobą.

*Ponownie rozbrzmiewa muzyka American Dragon'a, rzuca mikrofon na ring i schodzi z ringu*

Offline

 

#4 2010-12-29 10:47:08

wiewiura21

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ring

[No More Words]
Fani zaczynają krzyczeć,a niektórzy nie wierzą że to Jeff Hardy. Jeff pojawia się na rampie i wykonuje swoj gest. Prosi jednego z pracowników EWF o mikrofon. Miz, Bryan może jesteście dobrzy, ale nie tak dobrzy jak JA! Wszyscy fani chcą mnie. Moje osiągnięcia są o wiele dłuższe od waszych np. World Heavyweight Champion, WWE Champion, Intercontinental Champion, Tag Team Champion... Oj, trochę ich tutaj za dużo co nie. Ty Bryan zdobyłeś tylko US Champion i co nie wiem. Aha przypomniałem sobie odpadłeś jako 1 w pierwszej edycji NXT, masz się czym chwalić, a ty Miz też nie masz zbytnio wybitnych osiągnięć, kiedy JoMo cię opuścił to jesteś porażką... Zgodzę się z Bryan'em przez ciebie federacja ma niższy poziom. Założę się że to ja będe EWF Championem !!!! Wszyscy fani Extreme Enigmy krzyczą z radości.

Offline

 

#5 2011-06-18 20:45:27

Mr.Jankowski

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ring

Kofi przejmuje mikrofon i mówi:Jeff.....Miz.....Bryan.....Możecie się schować przy Kofim Kingstonie każdy wie że Kofi jest w najlepszej formie i nikt nie ma szans żeby z nim wygrać.Kofi odkłada mikrofon i idzie do gm że chce walke o EWF Champion.

Offline

 

#6 2011-12-28 14:57:31

szymon100

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ring

Fani cheerują, przyklaskują!


Na rampę wychodzi Best in The World. Cały czas rozkłada ręce i rozgląda się po publiczności, stojąc w miejscu. Kiwam głową lekko głową pionowo, w geście, że skandowanie mojego gimnicku mi się podoba. Powolnym krokiem , wciąż rozkładając ręce, ruszyłem do ringu. Na końcu rampy fani próbowali dotknąć moich rąk, jednak nie dosięgali. Wszedłem na schodki. Zaraz po tym na apron. Rozejrzałem się po arenie i złapałem się za brodę. Zeskoczyłem do ringu. Tam uśmiechnąłem się szyderczo. Dostałem mikrofon. Gdy theme ucichło przystawiłem mikrofon do ust i zacząłem mówić.

-Jedyne co mnie czeka w tej federacji, to pasy.
Cheer
-Wy. Wy rozwieszacie na swoich ścianach plakaty ze mną. Wy uważacie, że jestem najlepszy na świecie. Wy bierzecie mnie jako swój autorytet. Wy myślicie, że kiedykolwiek będziecie tacy jak ja. Wy , wy, wy, wy... A gdzie Ja? Cały czas mówi się "łał, teraz Punk jest taki popularny!" ... A 2 lata temu? 3 lata temu? Byłem dla was ścierwem. A co z moimi osiągnięciami!? JA wywaliłem z WWE Jeffa Hardego. JA jestem zdobywcą złotej korony. JA zdobyłem WWE Championship. JA odważyłem się zakończyć rozdział z WWE! JA , JA , JA , JA!! Wy nie jesteście ważni. Tak naprawdę, mam wrażenie, że marnuję na was tylko ślinę. Bo tylko JA się liczę!! Mogę być waszym kultem, liderem, ale i tak JA będę ważny, a wy nie! JA będę mistrzem tej federacji. JA!! Nawet jeśli miałbym walczyć z Hulkiem Hoganem! JA!

Teraz kilku fanów przestało cheerować, a zaczęło buczeć. Jednak pozostała część wiernych.

-Wy... Ci co teraz cheerują. Wy jesteście prawdziwi. Macie w dupie moje słowa, jestem i tak dla was autorytetem. Wiecie, że to mój styl, wiecie kim jestem, znacie moje osiągnięcia na pamięć. Nawet wiecie jak nazywa się zespół wykonujący moje theme! Wiecie, że nieważne, czy jestem jobberem, czy main eventerem, jestem najlepszy. TAK , najlepszy na świecie! Traktujecie mnie na poważnie. MNIE! MNIE! To jest MÓJ kult i jesteście MOIMI fanami! I wiecie co? Jesteście najlepszymi na świecie fanami. Tak. Nie kłamię. Czy najlepsi na świecie kłamią? NIE!

Ogromny cheer

-Widzę, że gadanie to podróbek, to jak gadanie do idiotów. Mam dość waszych krzywych ryjów, które seplenią mój gimnick "Se Em Ponk, Se Em Ponk!" ... Nie chcę takich fanów. Idźcie do Ceny, on was przyjmie. Osobiście lubię Cenę, on najbardziej haruje w WWE.. Ale ta idea, że on jest najlepszy... Jest cholernie błędna. Bo to Ja jestem najlepszy!

Kolejny cheer, ale też z buczeniem


-Jeszcze mnie zobaczycie w tym , czy w innym ringu. Dobranoc prawdziwi...

Wyszedłem z ringu, po czym byłem na rampie. Odwróciłem się na rampie i znowu rozłożyłem ręce. Zaraz po tym skierowałem się na BS

Offline

 

#7 2012-02-27 09:33:38

appypaddy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Ring

The new show, entitled “Ring of Honor Wrestling”, has thus far been a raging success – certainly from a critical standpoint.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl